Kim jesteśmy

Jak wprowadzić do aranżacji wnętrza więcej życia i oryginalności? Obraz na płótnie to dodatek, który sprawdzi się w każdym stylu wnętrzarskim. Istnieje tylko jeden warunek - musi być to obraz stworzony z materiałów najwyższej jakości. Właśnie takie przesłanie towarzyszy nam każdego dnia, kiedy dopracowujemy kolejne etapy powstawania naszych produktów. Produkcja i dystrybucja obrazów na płótnie to nie tylko nieustanne poszerzanie oferty, ale przede wszystkim wybór odpowiednich surowców. W Canvaso stawiamy na materiały najwyższej jakości od tkaniny aż po farby, dzięki czemu ścienne dekoracje nawet po latach nie tracą swojego blasku.

dekoracyjne obrazy

Wysoka gramatura płótna zapewnia trwałość, a także wyrazistość kolorów. Od wielu lat zajmujemy się tworzeniem fotoobrazów od podstaw, dzięki czemu proces ich powstawania jest przemyślany i zrównoważony. W naszych pracowniach znajdujących się w Polsce nic nie dzieje się przez przypadek! Bo nie może być o nim mowy, kiedy stoi się przed wyborem ozdoby mającej dopełnić aranżację wnętrza czy to w biurze lub gabinecie, czy w domu.

obraz z kwiatami

Naszą pasją jest kreowanie dodatków, dzięki którym przestrzeń nabierze wyrazistości i stanie się miejscem, w którym chce się przebywać. Z tego względu do tworzenia oferty podchodzimy w jak najbardziej elastyczny sposób, wciąż rozbudowując gamę proponowanych wzorów, tak aby każdy mógł znaleźć motyw współgrający z jego estetyką. Nieustannie poszukujemy kolejnych inspirujących dzieł, które swoją tematyką nawiązują do otaczającego nas świata i mogą pomóc wyrazić uczucia. Współpracujemy z klientami biznesowymi z różnych krajów, projektując dla nich eleganckie, nowoczesne i niepowtarzalne fotoobrazy. To nam jednak nie wystarcza! Jesteśmy przekonani, że obrazy na płótnie powstające w naszych pracowniach mogą również stać się stałymi bywalcami w Waszych domach. Ściany, na których wyeksponowane zostają czy to nowoczesne, czy bardziej klasyczne płótna, sprawią, że przestrzeń stanie się unikatowa tak jak właściciele ją kreujący. Indywidualne podejście do klienta i pomoc w znalezieniu tego idealnego wzoru to nasz cel, dzięki któremu dokładamy cegiełkę do stworzenia kolejnej niezapomnianej aranżacji.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie korzystamy z plików cookies. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień w przeglądarce i wyłączyć opcję ich zapisu. Ze szczegółowymi informacjami zapoznasz się tutaj: polityka prywatności. OK