Materiały

Obrazy Canvaso dostępne są w dwóch wariantach. Oferujemy wydruk na płótnie bawełnianym oraz poliestrowym. Zasadnicza różnica polega na tym, że wydruk na płótnie bawełnianym prezentuje się jak malunek farbami ze względu na strukturę materiału. Ta opcja ma bardziej artystyczny charakter. Z kolei poliester to wersja ekonomiczna, tańsza, ale wcale nie odbiegająca od naszych standardów druku.

Obrazy dostępne są nie tylko w różnych formatach, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie ściennej dekoracji do metrażu, jakim się dysponuje. Oferujemy też możliwość wydruku przedstawień podzielonych na kilka części – dyptyków i tryptyków, a nawet kompozycji składających się z 4 i 5 części. To świetna opcja do przestronnych, loftowych wnętrz. Wszystkie obrazy Canvaso są ekologiczne, ponieważ do ich produkcji wykorzystywana jest najnowocześniejsza technologia druku lateksowego, w którym toksyczne rozpuszczalniki zostały zastąpione wodą. To sprawia, że ścienne dekoracje mogą posłużyć nawet do udekorowania pokoju noworodka. Są bezpieczne i bezzapachowe. Technologia ta jest także odporna na wilgoć oraz szkodliwe działanie promieni UV. Kolory nie blakną, zachowując intensywny wygląd przez długie lata. Obrazy drukowane na płótnie to jeden z najszybszych pomysłów na efektowną metamorfozę wnętrza. Istotną zaletą jest to, że ścienna dekoracja nadaje się od razu do powieszenia na ścianie. Dzięki temu, że druk naniesiony jest także na krawędzie płótna, rama nie jest konieczna do ekspozycji obrazu. Oferujemy jednak możliwość oprawienia ściennej dekoracji, co pozwala uzyskać bardziej elegancki wygląd.


W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień i wyłączyć opcję ich zapisu w przeglądarce. Ze szczegółowymi informacjami zapoznasz się tutaj: polityka prywatności. OK