Obraz ze zdjęcia - wyjątkowa dekoracja Twojego wnętrza!

Wraz z rozwojem telefonii komórkowej i udoskonalaniem telefonów rozwinął się zwyczaj robienia zdjęć niemalże przy każdej okazji. Uwielbiamy uwieczniać na fotografiach dzieci, wnuki, rodzinne imprezy, wakacyjne wyjazdy i zwykłe niedzielne spacery. Niektóre zdjęcia stają się nam szczególnie bliskie i chcielibyśmy patrzeć na nie jak najczęściej. I tu pojawiło się rozwiązanie, wystarczy wykonać wydruk zdjęcia na płótnie i umieścić je na ścianie salonu lub innego pokoju, aby codziennie cieszyć oko szczęściem zamkniętym w kadrze. Obrazy na płótnie ze zdjęcia stają się coraz popularniejsze jako niebanalna dekoracja domu i trudno się dziwić, skoro pasują do każdej aranżacji.

Wydrukuj obraz

Wgraj zdjęcie i stwórz własny obraz na płótnie
Wgrane zdjęcie jest zbyt małe by przygotować z niego produkt bez widocznej utraty jakości.
Proszę wgrać zdjęcie w wyższej rozdzielczości by kontynuować.

Twoje zdjęcie jest w tej chwili przetwarzane, prosimy o cierpliwość. Za chwilę zostaniesz przekierowany na stronę z wyborem parametrów produktu.

Obrazy na płótnie z własnego zdjęcia - modny element dekoracji

Drukowanie zdjęć na płótnie to coraz popularniejszy trend, który przyszedł do naszego kraju z zachodu. Od zawsze zdjęcia dekorowały nasze domy, ale ustawione na komodzie w małym formacie z daleka były właściwie niewidoczne. Remedium na ten problem stały się obrazy na płótnie z własnego zdjęcia. Ta moda z zachwytem została przyjęta w polskich domach z kilku powodów. Dom, w którym na ścianach wiszą tego typu dekoracje, nabiera indywidualnego, niepowtarzalnego charakteru. Obrazy ze zdjęcia np. z podróży lub rodzinnych uroczystości nie tylko zdobią, ale również są wspaniałą sentymentalną pamiątką rodzinną. Fotografowanie często urasta do rangi hobby, obraz z własnego zdjęcia na płótnie powieszony na ścianie cieszy o wiele bardziej niż ten schowany w albumie.

Obrazy ze zdjęcia to nie tylko portrety członków rodziny, ale także elementy krajobrazu sfotografowane podczas wspólnych podróży, taki fotoobraz na płótnie wygląda znacznie szlachetniej i elegancko niż zwykłe zdjęcie wydrukowane na papierze. Obraz z własnym zdjęciem pasuje w zasadzie do każdego pomieszczenia, można go powiesić w salonie, sypialni, a nawet w kuchni. Jeśli są to wizerunki bliskich, to wieszamy je raczej w domu, jeżeli natomiast sfotografowaliśmy piękny krajobraz, równie dobrze takie zdjęcie na płótnie może zawisnąć w biurze. Taka dekoracja może też być świetnym prezentem urodzinowym czy gwiazdkowym.

Najpiękniejsze obrazy ze zdjęcia

Drukowanie obrazów ze zdjęć najlepiej powierzyć profesjonalistom, jeśli efekt ma być zadowalający. Nowoczesne technologie, którymi dysponujemy, pozwalają wydrukować zdjęcie na płótnie, które do złudzenia przypomina płótno malarskie, dzięki czemu obraz na zamówienie ze zdjęcia wygląda jak prawdziwe dzieło sztuki. Jeśli jednak chcemy osiągnąć satysfakcjonujący efekt, zdjęcie, które ma się znaleźć na płótnie, musi mieć odpowiednią rozdzielczość. Obraz na płótnie ze zdjęcia może być wydrukowany w różnej wielkości, natomiast bardzo oryginalnie wygląda obraz na płótnie ze zdjęcia rozłożony na kilka jednakowej wielkości płócien. Nie musi mieć ramy, ponieważ naciągnięte jest na drewniany blejtram, jeśli jednak chcemy dodać mu elegancji, obraz ze zdjęcia na płótnie można oprawić w dopasowaną do wystroju pomieszczenia ramę. Na szczególną uwagę zasługuje obraz w dużym formacie, z pewnością będzie to spektakularna ozdoba eleganckiego salonu. Coraz częściej wielkoformatowe zdjęcia stają się dekoracją prestiżowych biur, salonów piękności czy kawiarni. Istotna jest także kolorystyka zdjęć, warto wcześniej zastanowić się, gdzie będzie wisiało zdjęcie na płótnie i zdecydować, czy ma być kolorowe, czy też czarno-białe.
Obraz kobieta na łące
Obraz kobieta na tle krajobrazu
Obraz kobieta z chłopcem
Obraz ślubne zdjęcie
Obraz surferka
Obraz zakochani

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie korzystamy z plików cookies. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień w przeglądarce i wyłączyć opcję ich zapisu. Ze szczegółowymi informacjami zapoznasz się tutaj: polityka prywatności. OK